Tvoríme svetový design

V snahe o budovanie svojej remeselnej tradície sa De Dietrich opät zameriava na tradičné materiály, ako je železo a meď, a vníma ich ako symboly svojeho ddišstva. Nová rada rúr vytvára úplne nové štandardy kvality, prevedenia, estetiky a funkčnosti domácich spotrebičov.

Nová rada „Fascination“ bola ocenená cenou Red Dot Award, prestížnou medzinárodnou designovou a inovačnou súťažou, za návrh a koncepciu novej rady a využitia inovatívnych technológií.

Design nových rúr charakterizujú výrazné prvky ako robustné madlá z masívnej brúsenej ocele alebo liatiny s elegantne gravírovaným logom v strede, intuitívne ovládače v prevedení z nerezovej ocele a medi alebo sklo dvierok a panel v čiernom, šedom alebo čisto bielom provedení.

MULTIFUNKČNÍ TROUBY_Uvod.jpg

Connaisseur

Inovované rozhranie pre intuitívne ovládanie

Technológie

Nízkoteplotné pečenie
Program pre automatickú prípravu jemných a šťavnatých mias.
Nové rúry De Dietrich patrí medzi technologickú avantgardu. Sú opatrené všetkými nástrojmi nevyhnutnými pre vytváranie majstrovských kulinárskych diel. Tento jemný, rovnomerný a konzistentný spôsob pečenia pri teplotách nižších ako 100 ° C často používajú špičkoví kuchári a je ideálny pre prípravu obzvlášť jemného a chutného mäsa. Obsluha programu je veľmi jednoduchá. Je treba len zvoliť si pokrm: ružové alebo dobre upečené jahňacie, pečené teľacie, pečené hovädzie steak v obľúbenej úprave, rare či well-done, pečené bravčové mäso, kuracie mäso, malé i veľké celé ryby, jogurt atď. Rúra následne automaticky pripraví jedlo podľa vašej požiadavky. Niektoré rúry majú k dispozícii špeciálny rošt, ktorý mäso udrží nad podložkou a zabezpečí dokonalú cirkuláciu teplého vzduchu, kedy mäso nie je treba otáčať. Čas pečenia je dlhý, ale veľmi mierny. Na konci pečenia sa u niektorých programov spustí automaticky program udržiavanie teploty pokrmu, čo umožní, aby mäso zostalo krehké. Nízkoteplotné pečenie umožňuje, aby sa mäso upieklo rovnomerne a pritom ostalo šťavnaté. Pri tomto programe sa znižuje odparovanie vody a tým tiež znečistenie stien rúry. Je možné ho tiež použiť na prípravu tradičných jogurtov. • Pri príprave pokrmu teplota nemá klesnúť pod 73 ° C a stúpnuť nad 100 ° C. • Pomalé pečenia sa programuje pre rôzne typy pokrmov, ktoré môžu mať úplne odlišné parametre nastavenia (vykurovacie telesá, teplota určená na ražnenie). • Upozornenie: Podľa zvolenej nádoby sa teplota v rúre v prvých fázach pečení môže zvýšiť až na 275 ° C (predohrev). Priebeh jednotlivých fáz nízkoteplotného pečenia Fáza 1: V závislosti na výbere receptu, cca 20 min. V tejto fáze sa spúšťa silný gril s ventiláciou a je nastavená teplota 270 ° C. Teplota vo vnútri rúry však závisí od nastaveného programu a je prispôsobená druhu pokrmu. Fáza 2: V druhej fáze sa vykurovacie telesá vypínajú a teplota postupne klesá. Fáza 3: Rúra udržuje teplotu určenú zvolenú predvoľbou receptu (medzi 70 až 100 ° C).
 
Symbol francúzskeho spôsobu života

Multifunkčné rúry

Načítavam
Kde koupíte spotřebiče
Zobrazit nejbližší prodejce

Créateur D'Émotions Depuis 1684