Pozdvihnite úroveň vášho stolovania

Ohrevná zásuvka ako nevyhnutná súčásť modernej kuchyne

Dietrich Vám ponúka svoj výrobok, ktorý je určený primárne na ohrev jedálnych servisov pred servírovaním pokrmu. Výsledný efekt z podávaného jedla a jeho konzumácie je priamo ovplyvnený jeho teplotou. Aj to najlepšie tepelne spracované jedlo, podávané studené, môže vo výsledku skaziť celkový dojem, pričom šikovnosť a starostlivosť, venovaná jeho príprave, môže vyjsť navnivoč. Ohrevná zásuvka tak môže ušetriť nežiaduce, trápne situácie. Teplé jedlo ocení každý a za všetkých okolností, preto je dôležité pokrm servírovať na vopred nahriate taniere.

Toto praktické zariadenie je využiteľné mnohými ďalšími spôsobmi. Regulátor, nastaviteľný v rozmedzí 30 - 70°C umožňuje udržať jedlo teplé aj po jeho príprave v prípade, že sa niektorý člen rodiny oneskorí. Zásuvka má relatívne veľký objem a nosnosť, takže takto môžete mať aj celé menu pripravené k podávaniu, kedykoľvek je to potrebné.

Po umytí riadu v umývačke je ideálnou voľbou uložiť súpravu práve do ohrevnej zásuvky. Riad v nej môžete dosušiť a ponechať vo vnútri. Ušetríte si tak zbytočnú manipuláciu a jedálenská súprava je tak kedykoľvek a okamžite pripravená pre ďalšie stolovanie, pričom uvoľnené miesto v kuchynskej linke môžete využíť inak. Nech sa už jedná o akékoľvek farebné prevedenie, použité technológie sú vždy na špičkovej úrovni a ohrevná zásuvka nájde nepochybne široké využitie vo vašej kuchyni.

Quadro systém

Jednoduchá manipulácia aj s plne naloženou ohrevnou zásuvkou

Technológie

 
Symbol francúzskeho spôsobu života

Ohrevné zásuvky na riad

Načítavam
Kde koupíte spotřebiče
Zobrazit nejbližší prodejce

Créateur D'Émotions Depuis 1684